Close

Erhan Nacar İle Adım Adım Emeklilik

Hizmette memnuniyeti ön planda tuttuğumuz için, kurulduğumuz günden bugüne sektördeki yerini aynen koruyan ve her geçen gün farklılığını kabul ettiren, sonucunda da emekli kitlesini sürekli genişleten sektördeki nadir kuruluşlardan biriyiz.

Elbette ki zorlandığımız günler oldu ama hizmetimizden asla ödün vermedik. Gün oldu karşımıza bizi taklit eden firmalarla karşılaştık, bazı çalışanlarımızdan üzülerek ayrılmak zorunda kaldık, ama üzüntümüz fazla uzun sürmeyeceğini biliyorduk.

Sonuçta emeklilik hizmetlerimize profesyonel Sosyal güvenlik uzmanlarıyla,deneyimli kadromuzla emekliliğe adım adım emek kattık.. Eğitimli elemanlarımızla,SOSYAL GÜVENLİK konusunda uzmanlaşmış yönetim kadromuzla, günlük kazançtan çok gelecekteki kaliteli hizmete önem vererek, kalitemizden ödün vermeden avrupalı gurbetçileri emekli etmeye devam ediyoruz.

Gurbetçilerimize daha iyi hizmet ve emeklilik danışmanlığımızın genişlemesi amacıyla firmamız yeniden bir yapılanmaya girmiş bulunmaktadır. Bu yapılanma sonucunda uygun değer çözümü dediğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan NACAR

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Erhan Nacarimam mutluMehmet ÖzgüvenAhmet KILIÇ Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ahmet KILIÇ
Ziyaretçi
Ahmet KILIÇ

Ben 2007de özel bir işyerinde silahlı özel güvenlik olarak işe başladım 2012 de kamuda silahlı özel güvenlik olarak calisirken ameliyat olacakken hebatip c olduğumu öğrendim ancak bir yıl evel sağlık raporu aldığımda böyle bir hastalığın yoktu tahliller biopsiler sonucu kronik hebatip c olduğum anlaşıldı ve işten cikarildim İçişleri Bakanlığı özel güvenlik yasasında hebatib c olan calisamaz diye bir kanun var SGK baş vurdum sağlık kurulu raporu hakem heyeti red cevabı aldım ne yapabilirim işe giris çıkışın 10yili doldurarak ve 2058 gün prim var tazminat aldım hebatib c olduğum için bir yerde calismiyor iki çocuğum ve Toki den ev aldım taksitleri… Read more »

Mehmet Özgüven
Ziyaretçi
Mehmet Özgüven

Merhaba,

Bu ayın sonunda emekli olmayı hak ediyorum. İki çocuğum var, biri 19 yaşında üniversite öğrencisi, diğeri 24 yaşında ve çalışıyor.
Eşimde 4A’lı olarak bir işyerinde çalışıyor. Tahsis başvurusunda öğrenci çocuğumu bakmakla yükümlü olarak göstermeliyim mi?
Ayrıca SGK’nın doğru maaş bağladığını nasıl anlarım. SGK sitesindeki hesaplama doğru mudur? Hizmet bilgilerimi göndersem
siz hesaplayabilir misiniz?
Saygılarımla,

Mehmet Özgüven

imam mutlu
Ziyaretçi
imam mutlu

17.8.1994.bağkur girişim var 17.yıl 3. ay aralıksız bağkur yatırdım bağkuru sonlandırdıktan sonra 1281 gün ssk lı olarak çalıştım 1987 tarihinde asker lik ğitim 01.01.1967 doğumluyum hangi şartlarda ne zaman emekli olurum yardımcı olurmusunuz saygılarımla imam mutlu

ERHAN NACAR’A
SESLİ MESAJ İLE SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.?
SORULARINIZA BIRAKACAĞINIZ SESLİ MESAJI ERHAN NACAR CEVAPLAYACAKTIR...

00 90 312 500 07 07
00 90 212 998 07 07