Günün anlam ve önemine Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle başlamak istiyorum…

‘’ Zaman ilerledikçe, ilim geliştikçe, medeniyet dev adımlarıyla yürüdükçe; hayatın, asrın bugünkü gereklerine göre evlat yetiştirme’nin güçlüklerini biliyoruz. Anaların bugünkü evlatlarına vereceği terbiye, eski devirlerdeki gibi basit değildir. Gerekli özellikleri taşıyan evlat yetiştirmek, pek çok özelliği şahıslarında taşımalarına bağlıdır. Bu sebeple kadınlarımız, hatta erkeklerden daha çok aydın, daha çok feyizli, daha fazla bilgin olmaya mecburdurlar! ‘’

Devletlerin harcını yoğuran, Kurtuluş Savaşı’nın görünmez kahramanları olan, Cumhuriyet döneminde ülkemizin katettiği mesafede çok önemli katkıları bulunan, istiklalimize ve istikbalimize yönelik tehditlere karşı en ön saflarda mücadele eden kadınlarımız, geleceğimizin inşasında günümüzde de önemli rol oynamayı sürdürüyorlar.

OSMANLI EMEKLİLİK ailesi olarakta tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar gününü kutluyoruz.ve yurtdışında yaşayan gurbetçi kadınlarımızı geleceğe en iyi şekilde yatırım yapmaları için emekliliklerinnde her türlü imkan ve desteği sağlıyoruz.

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI : 0090 312 444 0 860