Hizmette memnuniyeti ön planda tuttuğumuz için, kurulduğumuz günden bugüne sektördeki yerini aynen koruyan ve her geçen gün farklılığını kabul ettiren, sonucunda da emekli kitlesini sürekli genişleten sektördeki nadir kuruluşlardan biriyiz.

Elbette ki zorlandığımız günler oldu ama hizmetimizden asla ödün vermedik. Gün oldu karşımıza bizi taklit eden firmalarla karşılaştık, bazı çalışanlarımızdan üzülerek ayrılmak zorunda kaldık, ama üzüntümüz fazla uzun sürmeyeceğini biliyorduk.

Sonuçta emeklilik hizmetlerimize profesyonel Sosyal güvenlik uzmanlarıyla,deneyimli kadromuzla emekliliğe adım adım emek kattık.. Eğitimli elemanlarımızla,SOSYAL GÜVENLİK konusunda uzmanlaşmış yönetim kadromuzla, günlük kazançtan çok gelecekteki kaliteli hizmete önem vererek, kalitemizden ödün vermeden avrupalı gurbetçileri emekli etmeye devam ediyoruz.

Gurbetçilerimize daha iyi hizmet ve emeklilik danışmanlığımızın genişlemesi amacıyla firmamız yeniden bir yapılanmaya girmiş bulunmaktadır. Bu yapılanma sonucunda uygun değer çözümü dediğimiz müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan NACAR