Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar , FOX TV’de yayınlanan ve  İnci Ertuğrul’un sunmuş olduğu Kaybolan Çiçekler programına katılarak, Bakıma Muhtaç İpek Güngör’ün umudu oldu.

Eşinden şiddet gören ve balkondan düşerek tekerlikli sandalyeye mahkum olan İpek Güngör isimli bayan, bizden yardım istedi.  Maddi durumu çok kötü olan, Çocuklarını göremeyen ve tedaviye muhtaç olan İpek Güngör yakınlarının yanına sığınmış durumda.

Konuya duyarsız kalamayan Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar Canlı Yayında Şunları Söyledi; 

Öncelikle Kadınlara Karşı Olan Şiddete Karşı Biri Olarak Yayınınızı Başından Beri İzliyorum. Vermiş Olduğunuz Mücadeleden Dolayıda Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrulu Tebrik Etmek İstiyorum .

Sağlık Bakanlığı Yaşanmış Olan Bu Acı Duruma Daha Fazla Kayıtsız Kalmayacağını Ve Bugünden İtibaren Özel Hastanede Olan İpek Güngörü İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Öncülüğünde Gerekli Devlet Hastanesine Naklini Yapacaktır . Bununla İlgili Çalışmalar Şuandan İtibaren Başlamıştır , İnşallah En Kısa Sürede Sonuç Alıcağız .

Yine Bu Ekranlardan İpek Güngörün Tekerlekli Sandalyeden Kurtularak Sağlık Bakanlığımızın Vermiş Olduğu Büyük Destek İle Özlemle Birlikte Yürüyeceği Günleri Hep Birlikte Göreceğiz İnşallah.

Tüm Güncel Haberlerden  ilk siz haberdar olmak istiyorsanız mobil uygulamalarımızı mutlaka indiriniz…

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ►►► http://goo.gl/X0z6Z2

IOS  Uygulamamızı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ►►► http://goo.gl/xX5fcG