O halde  gelin geleceğinizi garanti altına alalım…

            24 HAZİRAN 2018 itibariyle istikrar devam ediyor ve hükümet değişmedi. Bu demek oluyor ki seçimden önce konuşulan torba  yasalar hala gündemde. Sizleri ne gibi olumsuzlar bekliyor olabilir….

-Ev hanımlarına emeklilik hakkı kalkabilir mi?

-Trde SSK girişiyle alakalı problemlerden dolayı SSK’dan emeklilik kalkabilir mi?(Bu ne demek oluyor bağ-kurdan emekli olcaksınız ve yüksek ödeyip düşük maaş almanız anlamına geliyor)..vs

            Bunlar saydığımız sadece bir kaç olumsuzluklar.. Peki sizi olumlu yönde neler bekliyor olabilir…

-Minijop çalışma gelebilir mi?

-Mavikartlı vatandaşlar mavikarta geçen sürelerini borçlanabilir mi?

….vs

            Yurtdışı borçlanmasına her yıl asgari ücretin %32 si kadar zam gelir ve bu zam eskiden her altı ayda bir gelmekteydi fakat son 2 yıldır yılda bir defa gelmektedir. Bu yıl asgari ücretin yüksek olması dolayısıyla 2019 da daha fazla zam bekliyoruz. Yurtdışında yaşayan gurbetçilerimizi zor günler bekliyor aslında… Her geçen gün sizin için zaman kaybı. Biran önce borçlanmanızı yapın ve elinizde emekli olma imkanınız varken bunu fırsata çevirin.

            Zamlardan , sizi olumsuz yönde etkileyebilecek  torba yasalarından etkilenmek istemiyorsanız biran önce müracaatınızı yapınız. Ve kendi bütcenize uygun parçalar halinde borçlanmanızı bitirip emekliliğinizi garanti altına alın. Unutmayalım geleceğe en büyük yatırım emekliliktir….

Tel no: 00903124440860 Dahili no: 119

Mail adresi: info@osmanliemeklilik.com