BEKLENEN YURTDIŞI TURNESİ GERÇEKLEŞİYOR

SOSYAL GÜVENLİK UZMANI ERHAN NACAR AVRUPADAKİ GURBETÇİLERE MİSAFİR OLUYOR

Osmanlı Emeklilik Şirketler Grubu sahibi SN. Erhan NACAR Avrupa’dan gelen yoğun talep üzerine uzun bir Avrupa turuna çıkmaya hazırlanıyor. Turne hazırlıklarının başlamasıyla birlikte akıllara gelen soruların başında Uzmanımız SN NACAR’ın hangi ülkeleri ziyaret edeceği geliyor. Sosyal Güvenlik Uzmanımız Erhan NACAR ilk olarak turneye Belçika’dan başlayacağını açıkladı. Belçika’dan sonra ikinci durağımız Türk nüfusunun yoğun olduğu ülkelerden biri olan Hollanda olacaktır.

Yıllar öncesinde de birçok Avrupa ülkelerinde gurbetçilerimizi ziyaret eden NACAR binlerce kişinin geleceği olan emeklilik işlemlerini üstlenmiştir. SN Uzmanımız siyasi, din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın; emeklilik hakkında tüm bilinmeyenleri birebir gurbetçi vatandaşlarımıza sunacaktır. Mesleğini her zaman olduğu gibi yine olağanüstü icra eden, vatanına milletine her şeyden daha çok önem veren Nacar gurbetçilerimizin az para ödeyerek nasıl yüksek maaş alabilir gibi birçok önemli konuların üzerinde duracaktır. Sosyal Güvenlikle ilgili bilinmeyenleri, vatandaşın hangi haklara sahip olduğu, emeklilik denildiğinde bilinmesi gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatılacaktır. Kişilerin bilinçlendirilmesi adına düzenlenen seminerlerde Avrupa’lının bütün beklentileri çözüme ulaştırılacaktır.

Erhan NACAR sosyal medya hesaplarından Avrupa semineri yapacağını açıkladıktan sonra bütün gözler seminer tarihlerine çevrildi. Seminerlerin yapılacağı gün ve yerler tamamen belirlendiğinde canlı yayınlarda ve tüm sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.

Büşra ÇAKICI | Kredi Finans Uzmanı

Tüm Güncel Haberlerden  ilk siz haberdar olmak istiyorsanız mobil uygulamalarımızı mutlaka indiriniz…

Android Uygulamamızı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ►►► http://goo.gl/X0z6Z2

IOS  Uygulamamızı İndirmek İçin Linke Tıklayınız ►►► http://goo.gl/xX5fcG