Sevgili saygı deger gurbette geçim mücadelesi veren abimiz, ablamız ve kardeşlerimiz hepimizde biliyoruz ki gurbete yaşam standartları geçmiş yıllara nazaran giderek kötüleşmekte.

Yaşam standatları normalinde altına düşmektedir. Artık mark dönemi gibi bolluk yok. İlyas salman gibi Mercedes ile konforlu bi sekilde izine gelme dönemi yok, almanlar için Mercedes nasıl konforlu ise sizler içinde vatandaki emeklilik bir okadar konforlu olacak.

Sizler gurbette vatan, millet ve bayrak sevgisi için mücadele verir iken vatanızda devletinizin sizlere sunmuş oldugu yurtdışı borçlanma nimeti türkiyeden emeklilik aslında size o konforu yaşatacak olup ,1 sene çalışıp ordan burdan gerekirse bogazınızdan kısıp izin parası biriktirmek yerine siz gurbette iken yatırmış oldugunuz emeklilik primleri sizlere maaş olarak dönecek.

Sizler izine geldiginizde bankada birikecek olan maaşlarınız sizlere daha konforlu bir yaşam saglayacak olup ilerleyen yaşlarınızda vatana kesin dönüş yaptıgınızda size bir gelir ve tüm saglık aktivitelerinden ücretsiz faydalanmanızı saglayacaktır.

Emekli olan kisinin vefatı durumuda eşine ve çocuklarına bırakacagı güzel bir miras olacaktır biliyorsunuz ki İslam dini Müslümanlara yardımlaşmayı buyurur İslam dini çalışma ve üretme dinidir her Müslüman çalışıp üretip emekliligi için pirim yatırdıgında farkında olmadan bu emeklilik zincirine baglı olan Müslümanlar ile yardımlaşıp bir paylaşım içine girecektir ve buna görede şartlarını tahakkuk ettiren bir Müslüman emekli olduktan sonra dinine hizmet etmek için daha çok vakit bulacaktır. Emekli olmak böyle bir amaca hizmet ederse dinende hayırlara vesile olacaktır.

SGK UZMANI
ÜMİT ÖZOĞLU