OSMANLI EMEKLİLİK AİLESİ  HAYIRLI KANDİLLER DİLER

 

Recep ayının ilk cuma gecesine Regaip denir. Bu geceye regaip gecesi ismini melekler vermiştir.  Allahü teâlâ, bu gecede, müminlere sınırsız sevap yazar. Bu geceye hürmet edenleri affeder. Bu gece yapılan dua kabul olur, namaz, oruç, sadaka gibi ibadetlere, sayısız sevaplar verilir. Regaib gecesini ibadetle geçirmeli, kazası olan, hiç değilse bir günlük kaza namazı kılmalı! Kazası olmayan da nafile namaz kılar, Kur’an-ı kerim okur, tesbih çeker, tövbe istiğfar eder. Perşembe günü oruç tutup, gecesini de ihya etmek çok sevaptır. Receb ayında oruç tutmak faziletlidir.

Osmanlı emeklilik ailesi olarak tüm vatandaşlarımızın Regaip kandilini en içten dileklerimizle kutlar, gönüllerinde olmasını istedikleri ne varsa kabul olmasını temenni ederiz. Bu mübarek gecede dualarda buluşalım. Bol bol ibadet edelim. Günümüzü dolu dolu geçirelim. Böyle özel ve anlamlı günler yılda az sayıda oluyor. O yüzden ölümlü dünya için değil ahiretimiz için bol bol ibadet edelim.

Bu özel mübarek günde Erhan Nacar önderliğinde Osmanlı emeklilik olarak Yurtdışında yaşayan gurbetçilerimize emeklilik dosyalarında büyük indirimler yaptık. Türkiye içi danışmanlığımız içinde ücret talep etmiyoruz. Sadece dualarınızı bekliyoruz. Bu yüzden herkesi Osmanlı emeklilik bünyesine davet ediyoruz.

 

Tel: 00903124440860

Adres: Atatürk Bulvarı 85/9 Kızılay Ankara