Türkiye’den emekli olcak gurbetçi vatandaşlarımız için sayılı günler kaldı. 31.12.2017 tarihine kadar yurtdışı borçlanma talep dilekçenizi Sosyal Güvenlik Kurumlarına vermeyi unutmayınız.

Düşük ödeyip yüksek emekli maaşı almak için dilekçenizi SGK ya mutlaka veriniz. Borçlanmanızı bu senenin kurundan yaparak zam mağduru olmayın. Borçlanma talep dilekçenizde özellikle 11. Maddesinde eksiksiz ve doğru doldurmaya dikkat ediniz. Maaş miktarınızı belirleyecek olan maddedir.

Geleceğe en büyük yatırım olan emekliliğinizi garanti altına almak için, borçlanmanızı ödemeniz konusunda her türlü desteği Osmanlı emeklilik olarak siz gurbetçilerimize sağlıyoruz. Emekliliğiniz de her türlü imkanı ve desteği uzman kadromuz ile sizlere sunuyoruz. En azından formunuzu doldururken bilirkişi uzmanlarımızdan destek alınız. Yeni çıkacak torba yasalarından etkilenmek istemiyorsanız dosya açımınızı yaparak taksitler halinde borçlanmanızı ödeyebilirsiniz.

Zamdan bir gün öncesi 31.12.2017 tarihine kadar dosya açımlarınızı yapmak için 00903124440860 dan uzmanlarımıza ulaşınız.

Gözde ULUÇAY | Sosyal Güvenlik Uzmanı